Mennyei Tipp

A legjobb tippek tőlünk jönnek!

Fitness

A testépítés adott számomra igazi támaszt és erőt

A testépítéssel elég későn kezdett elfoglalkozni, de így teljesen beépült a mindennapjaiba. Az életében történt nagy törés átvészelésében is ez segített. Azóta több versenyen is megmérette magát. Lakatos Tamással beszélgettem.

Hány éves voltál mikor elkezdtél a testépítéssel komolyabban foglalkozni?
23 évesen kezdtem el a testépítéssel foglalkozni, mondhatni elég későn.

2013-ban, ha jól tudom gyökerestül megváltozott az életed ez mennyire adott erőt vagy inkább hátráltatott az edzésben?

Igen, gyökeresen megváltozott az életem, de pozitív irányban. Nagyon sokat köszönhetek ennek a sportnak! Kihúzott a mélyből, motivált lettem, kezdtek újra életcéljaim lenni.

Mennyit változtál azóta?
2013-ban, amikor elkezdtem a sportot 53 kg voltam eléggé lemaradva az átlagtól is. Azóta az évek során arra törekedtem, hogy inkább lassabban, de minőséget tudjunk építeni. Jelenleg 88-90 kg között mozog a testsúlyom.

Milyen díjakat mondhatsz eddig magadénak?
2017-ben men’s physique kategóriában indultam egy nemzetközi versenyen,ahol negyedikként sikerült zárnom a versenyt. Kategóriát szerettem volna váltani, így kihagytam 1 évet, hogy egy kis tömeggel gyarapodjak. Idén tavasszal indultam a body sporton, ott már athletic kategóriában, ahol 13-ból lettem a negyedik. Majd egy vb kvalifikációm volt, az már body building kategória volt, -85 kg ott 5. helyen végeztem.
Tavasszal folytatom a versenyzést, hál istennek már a tavaszi formámon javítva, a cél a dobogó!!

Mivel foglalkozol mikor nem a konditeremben vagy?
Egy gépész vállalkozásom van, a mellett zenélés a hobbim. (zongora, gitár)
Nyugtat a zene, jobban kézben tudom tartani a dolgaim!

Jelenleg készülsz valamilyen versenyre vagy milyen terveid vannak?
Igen!! Tavaszt végig nyomjuk,meglátjuk, de 4 illetve 5 verseny van ki látásban.
A terv nem más mint a legjobbat ki hozva magamból, a legjobb eredményt elérni,minden vágyam dobogóra állni!

Köszönöm szépen a válaszaidat és további sikereket kívánok neked!